מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

  contact

  פינוי בינוי

  פינוי בינוי הוא חלק ממדיניות ההתחדשות עירונית בערים שנוצרה כפתרון לבעיות הנגררות בעקבות מעבר אנשים מהעיר לפרוורים. בשל החשש מתופעת הפרוור, רווחת שאיפה בקרב המתכננים לעודד בנייה צפופה לגובה ולהרבות בפרויקטים של פינוי ובינוי. ההכרזה על שטח כעל מתחם פינוי בינוי נעשית על מנת לעשות שימוש יעיל יותר בקרקע, על מנת לאפשר עתודות מגורים תוך שמירה על שטחים ירוקים בעיר ועל מנת לשפר את תדמית העיר.

  השטחים המוכרזים כמתחמי פינוי בינוי הם בדרך כלל שכונות או אזורים דלילים או חלשים מבחינה חברתית וכלכלית. בשטחים אלה מבוצעת בדרך כלל הריסת המבנים ובנייה מחדש של שכונה צפופה יותר ובעלת תשתיות משופרות. בשטחים המוכרזים כמתחמי פינוי בינוי ניתנות תוספות של זכויות בנייה והטבות מיסוי, כגון פטור מהיטל השבחה. כל אלה מעודדים התקשרות בין היזמים לדיירים במתחם.

  אנו מאמינים כי פתרון המבוסס על תוכנית פינוי בינוי עדיף על פתרון המבוסס תמ"א 38. היתרונות העיקריים בתוכנית פינוי בינוי מתבססים על העובדה שבעלי הדירות באזורי פינוי בינוי מקבלים בתמורה לדירה ישנה דירה חדשה לצד העובדה שמבחינה הנדסית בניין חדש לרוב יהיה מותאם יותר לתקינת החיזוק אל מול חיזוק בניין ישן.

   רוצים לדעת עוד? צרו קשר ונשמח לעזור

   טלפון הנהלה: 2600*
   פקס: 03-6126493
   כתובת: הנשיא בן צבי 72 הרצליה
   אימייל: info@galim-ltd.com