מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

  contact

  אודות גלים

  אודות גלים

  חברת גלים – התחדשות עירונית בישראל בע"מ
  חברתנו עוסקת בתחום ההתחדשות העירונית תוך התמחות ביישום תהליכי תמ"א 38 ופינוי בינוי.

  ותק וניסיון – עשרות פרויקטים מוצלחים.

  חברת גלים היא מחלוצות תחום ההתחדשות העירונית בישראל. החברה הקימה ואכלסה בהצלחה פרויקטים של חיזוק ותוספות בהרצליה, רמת השרון, ראשון לציון ותל אביב. לחברה ניסיון עשיר בייזום פרויקטים של התחדשות עירונית, עבודה מול גורמי ממשלה ורשויות מקומיות, ניהול היתרי בניה וביצוע פרויקטים לשביעות רצון הלקוחות.

  אמינות ושקיפות – עדכונים שוטפים ומלאים.

  חברת גלים דוגלת בשקיפות מלאה באשר לפרטיו של כל פרויקט. החברה דואגת לעדכן כל לקוח בהצלחות וגם בבעיות לאורך כל חיי הפרויקט תוך שימוש בטכנולוגיה ייעודית למשימה זו.

  הכול במקום אחד – שרות ואחריות.

  בהיותה חברת בוטיק המעניקה ליווי ויחס אישי לכל לקוח ושותף לדרך, חברת גלים מעסיקה בתוך הבית את מיטב בעלי המקצוע: מהנדסים, אדריכלים, קבלנים, שמאים, מומחי מיסוי, מעצבי פנים ומומחי נדל"ן כדי לתת שירות מלא מקצה לקצה במקום אחד. חשוב לנו שכל לקוח יקבל את מגוון השירותים אך ורק מאתנו לאורך כל חיי הפרויקט וגם לאחר סיומו המוצלח.

  איתנות פיננסית – מימון פרויקטים.

  חברת גלים נהנית מאיתנות ויציבות פיננסית רבת שנים. החברה אף מחזיקה בבעלות על קרן ההשקעות "מכלול – מימון וליווי להתחדשות עירונית" המממנת פרויקטים של חברות נוספות בתחום ההתחדשות העירונית.
  איתנות זו מאפשרת לחברה לסיים פרויקטים של התחדשות עירונית ברמת בטחון מלא ובסטנדרטים הגבוהים בתעשייה ללא פשרות.
  החברה מאושרת על ידי כל הבנקים בישראל, עובדה המקלה באופן משמעותי על היכולת ליזום ולסיים פרויקטים באופן מהיר, מקצועי וחסר סיכונים.

  עיצוב ותשתיות ברמה הגבוהה ביותר.

  חברת גלים מקפידה לחדש את תשתיות המים, החשמל, הביוב, החניה, הלובי והמעלית של הבניין בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן.
  החברה מקפידה על עיצוב חיצוני ופנימי נושא פרסים המציב אותה בשורה הראשונה של הבניינים המתחדשים בישראל. אנחנו מאמינים ביצירת איכות חיים ואסתטיקה לדיירים שלנו.

  סביבת מגורים מהנה ואחריות מלאה – אצלנו זו לא רק סיסמה.

  חברת גלים מקפידה לייצר עבור לקוחותיה סביבת מגורים נעימה למשך שנים רבות. אנחנו מעניקים אחריות מקיפה ביותר ללקוחותינו כדי ליצור עבורם איכות חיים מהנה וחסרת דאגות.

  לקוחות מרוצים – בשבילנו זה הכי חשוב.

  בחברת גלים, אנחנו קמים בבוקר לעבודה כדי לדאוג לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו בטווח הארוך. בשבילנו זו זכות לבנות בניינים שיהוו עבורכם את בית החלומות שלכם.

   

  נשמח לשרת גם אתכם.

  פרויקטים בשיווק:

  לפרויקט האילנות – הרצליה

  לפרויקט בן יהודה – הרצליה

  לפרויקט דון יוסף 17- הרצליה

   רוצים לדעת עוד? צרו קשר ונשמח לעזור

   טלפון הנהלה: 2600*
   פקס: 03-6126493
   כתובת: הנשיא בן צבי 72 הרצליה
   אימייל: info@galim-ltd.com